Søndagens kamper

Skrevet av NTH
Resultater.
Nøtterøyhallen 1
09:00 Kolbotn Herulf Pulje 1 MS 24 – 22
10:05 Fjellhammer Lugi Pulje 1 ME 20 – 29
11:10 Oppsal Nøtterøy 7-8 plass G18 18 – 17
12:20 Kolbotn Bækkelaget 3-4 plass G18 28 – 18
13:20 Fjellhammer Halden 7-8 plass ME 13 – 28
14:40 Nøtterøy
Follo 3-4 plass ME 27 – 18
Nøtterøyhallen 2
09:00 Kr. sand Lillestrøm Pulje 1 MS 26 – 24
10:05 ØIF Nøtterøy Pulje 1 ME 22 – 29
11:10 St. Halvard Fjellhammer 5-6 plass G18 11 – 14
12:20 Follo Haslum 1-2 plass G18 17 – 16
13:20 ØIF Arendal
BSK 5-6 plass ME 18 – 15
14:40 Herulf Kolstad 3-4 plass MS 22 – 25
Slagenhallen 1
09:00 Follo Damer Njård Pulje 1 KS 23 – 31
10:05 Sola Stabæk Pulje 1 KE 23 – 31
11:10 Fredrikstad Larvik Turn 7-8 plass J18 24 – 14
12:20 LHF 09 Flint 3-4 plass J18 13 – 16
13:20 Nordstrand
Bækkelaget 7-8 plass KE 19 – 20
14:40 Gjøvik
Glassverket 3-4 plass KE  20 – 22
Slagenhallen 2
09:00 Asker Rygge Pulje 1 KS 19 – 19
10:05 Glassverket Flint Pulje 2 KE 24 – 18
11:10 Asker Stabæk 5-6 plass J18 12 – 21
12:20 Larvik Njård 1-2 plass J18 13 – 23
13:20 Sola
Flint 5-6 plass KE 22 – 26
14:40
Slagenhallen 3
09:00 Halden Sverresborg Pulje 2 KS 22 – 20
10:05 Gjøvik Nordstrand Pulje 1 KE 25 – 19
11:10 Gjøvik Tinnlund 5-6 plass J16 12 – 26
12:20 Oppsal Skogstrand 1-2 plass J16 17 – 21
13:20 Rygge Gjerpen 5-6 plass KS 17 – 26
14:40 Follo Sverresborg 3-4 plass KS 15 – 31
Wilhelmsenhallen
09:00 Kr. Sund St. Hallvard Pulje 2 MS 24 – 21
10:05 Runar BSK Pulje 2 ME 28 – 15
11:10 ØIF Arendal Randesund 5-6 plass G16 15 – 21
12:20 Sandefjord Oppsal 1-2 plass G16 12 – 16
13:20 Lillestrøm St. Halvard 7-8 plass MS 18 – 17
14:40
Hårkollhallen
09:00 Vålerenga Kolstad Pulje 2 MS 19 – 23
10:05 Halden Follo Pulje 2 ME 21 – 33
11:10 Nøtterøy Drammen 7-8 plass G16 11 – 23
12:20 Haslum Runar
3-4 plass G16 20 – 26 E.O.
13:20 Kristiansand Vålerenga 5-6 plass MS 19 – 27
14:40
Tønsberg Idrettshall
09:00 Gjerpen Hønefoss Pulje 2 KS  29 – 23
10:05 Fredrikstad Bækkelaget Pulje 2 KE  27 – 20
11:10 Fredrikstad Teie 7-8 plass J16  16 – 10
12:20 Flint Runar 3-4 plass J16  16 – 19
13:20 Asker Hønefoss 7-8 plass KS  26 – 20
14:40
Slagenhallen
1600 Njård Halden 1-2 plass KS  17 – 15
1720 Kolboten Kristiansund 1-2 plass MS  15 – 21
Nøtterøyhallen
1600 Stabæk
Fredrikstad 1-2 plass KE  21 – 16
1720 Lugi
Runar 1-2 plass ME  28 – 26