Kampene 2014

Nedenfor følger kampoppsettet for alle klasser og puljer.

For å se kamper, resultater og tabeller for den enkelte klasse, trykk på linkene under.

Kvinner Elite, Menn Elite, Kvinner Senior, Menn Senior

Jenter 18, Gutter 18, Jenter 16, Gutter 16

Vi gjør oppmerksom på at det kan forekomme endringer.

Fredag 8. august 2014
Nøtterøyhallen 1 Kamp Nr. Pulje
17:05 1 J18 – 1 Oppsal Sarpsborgsall.
18:00 2 G18 – 1 Bækkelaget Nøtterøy
18:55 3 G18 – 2 Drammen St.Halvard
19:50 4 M – E1 Drammen Halden
20:55 5 M – E1 Nøtterøy Runar
Nøtterøyhallen 2 Kamp Nr. Pulje
17:05 6 J18 – 2 Nordstrand Pors
18:00 7 G18 – 3 Haslum ØIF Arendal
18:55 8 G18 – 4 Fjellhammer Nærbø
19:50 9 M – E2 Bietigheim Bodø
20:55 10 M – E2 Bækkelaget ØIF Arendal
Wilhelmsenhallen Kamp Nr. Pulje
18:00 11 G16 -1 Nøtterøy Tiller
18:55 12 G16 -1 Fjellhammer Nærbø
19:50 13 M -S1 Sandefjord Sandnes
20:55 14 M -S1 Bietigheim 2 Kolstad
Hårkollhallen Kamp Nr. Pulje
18:00 15 G16 -2 Kolbotn Konnerud
18:55 16 G16 -2 Nordstrand SKI
19:50 17 M –S2 Falk Fjellhammer
20:55 18 M –S2 Kolbotn St.Halvard
Tønsberghallen  Kamp Nr. Pulje
18:00 19 J18 – 3 Fredrikstad Bækkelaget
18:55 20 K – S1 Bækkelaget Flint
20:00 21 K – E1 Fredrikstad Larvik
21:05 22 K – E1 Oppsal Sola
Eikhallen Kamp Nr. Pulje
18:00 23 J18 – 4 Randesund Flint
18:55 24 K – S2 Bietigheim 2 Fana
20:00 25 K – E2 Skrim Norstrand
21:05 26 K – E2 Njård Tertnes
Semsbyhallen Kamp Nr. Pulje
18:00 27 J16 – 1 Flint Glassverket
18:55 28 J16 – 1 Konnerud Runar
19:50 29 J16 – 2 Stag Tømmerholt
20:45 30 J16 – 2 Gjøvik Sola

 

Lørdag 9. august 2014
Nøtterøyhallen 1 Kamp Nr. Pulje
11:50 31 G18 – 1 Nøtterøy Sandefjord
12:45 32 G18 – 2 St. Halvard Falk
13:40 33 M – E1 Halden Runar
14:45 34 M – E1 Drammen Nøtterøy
15:50 35 G18 – 1 Sandefjord Bækkelaget
16:45 36 G18 – 2 Falk Drammen
Nøtterøyhallen 2 Kamp Nr. Pulje
11:50 37 G18 – 3 ØIF Arendal Stavanger
12:45 38 G18 – 4 Nærbø Oppsal
13:40 39 M – E2 Bodø ØIF Arendal
14:45 40 M – E2 Bietigheim Bækkelaget
15:50 41 G18 – 3 Stavanger Haslum
16:45 42 G18 – 4 Oppsal Fjellhammer
Wilhelmsenhallen Kamp Nr. Pulje
11:50 43 G16 – 1 Fjellhammer Nøtterøy
12:45 44 M – S1 Bietigheim 2 Sandefjord
13:50 45 M – S2 Kolbotn Falk
14:55 46 G16 – 1 Nærbø Nøtterøy
15:50 47 M – S1 Sandnes Bietigheim 2
16:55 48 M – S2 St. Halvard Falk
Hårkollhallen Kamp Nr. Pulje
11:50 49 G16 – 1 Nærbø Tiller
12:45 50 M – S1 Sandnes Kolstad
13:50 51 M – S2 Fjellhammer St.Halvard
14:55 52 G16 – 1 Tiller Fjellhammer
15:50 53 M – S1 Kolstad Sandefjord
16:55 54 M – S2 Fjellhammer Kolbotn
Tønsberghallen Kamp Nr. Pulje
11:50 55 J18 – 1 Sarpsborgall. Fram/LHK
12:45 56 J16 – 1 Flint Konnerud
13:40 57 K – S1 Flint Gjerpen
14:45 58 K – E1 Larvik Sola
15:50 59 J18 – 1 Fram/LHK Oppsal
16:45 60 J16 – 1 Runar Flint
17:40 61 K – S1 Gjerpen Bækkelaget
Eikhallen Kamp Nr. Pulje
11:50 62 J18 – 2 Pors Sola
12:45 63 J16 – 1 Glassverket Runar
13:40 64 K – S2 Falk Bietigheim 2
14:45 65 K – E1 Fredrikstad Oppsal
15:50 66 J18 – 2 Sola Nordstrand
16:45 67 J16 – 1 Glassverket Konnerud
17:40 68 K – S2 Fana Falk
Semsbyhallen Kamp Nr. Pulje
11:50 69 J18 – 3 Bækkelaget Gjerpen
12:45 70 J18 – 4 Flint Skrim
13:40 71 K – E2 Nordstrand Tertnes
14:45 72 K – E2 Skrim Njård
15:50 73 J18 – 3 Gjerpen Fredrikstad
16:45 74 J18 – 4 Skrim Randesund
Tjømehallen Kamp Nr. Pulje
11:50 75 J16 – 2 Gjøvik Stag
12:45 76 J16 – 2 Sola Tømmerholt
13:40 77 G16 – 2 Kolbotn Nordstrand
14:35 78 G16 – 2 Konnerud Ski
15:30 79 J16 – 2 Tømmerholt Gjøvik
16:25 80 J16 – 2 Sola Stag
17:20 81 G16 – 2 Ski Kolbotn
18:15 82 G16 – 2 Konnerud Nordstrand
Søndag 10. august 2014
Nøtterøyhallen Kamp Nr. Pulje
08:30 83 G18 Nr 1 p. G18 – 1 Nr 1 p. G18 – 2 Kamp om 1 – 4
09:25 84 G18 Nr 1 p. G18 – 3 Nr 1 p. G18 – 4 Kamp om 1 – 4
10:40 85 J16 Nr 1 p. J16 – 1 Nr 1 p. J16 – 2 Finale
11:55 86 G16 Nr 1 p. G16 – 1 Nr 1 p. G16 – 2 Finale
13:10 87 J18 Vinner k. 119 Vinner k. 120 Finale
14:30 88 G18 Vinner k. 83 Vinner k. 84 Finale
15:45 89 K – E Nr 1 p. K – E1 Nr 1 p. K – E2 Finale
17:00 90 M – E Nr 1 p. M – E1 Nr 1 p. M – E2 Finale
Wilhelmsenhallen Kamp Nr. Pulje
08:30 91 G18 Nr 2 p. G18 – 1 Nr 2 p. G18 – 2 Kamp om 5 – 8
09:25 92 M – E1 Runar Drammen
10:30 93 M – E1 Halden Nøtterøy
11:35 94 G18 Taper k. 91 Taper k. 97 7. – 8. plass
12:30 95 G18 Vinner k. 91 Vinner k.  97 5. – 6. plass
13:25 96 M – E Nr 2 p. M – E1 Nr 2 p. M – E2 3. – 4. plass
Hårkollhallen Kamp Nr. Pulje
08:30 97 G18 Nr 2 p. G18 – 3 Nr 2 p. G18 – 4 Kamp om 5 – 8
09:25 98 M – E2 ØIF Arendal Bietigheim
10:30 99 M – E2 Bodø Bækkelaget
11:35 100 G16 Nr 2 p. G16 – 1 Nr 2 p. G16 – 2 3. – 4. plass
12:30 101 G18 Taper k. 83 Taper k. 84 3. – 4. plass
13:25 102 M – E Nr 3 p. M – E1 Nr 3 p. M – E2 5. – 6. plass
14:30 103 M – E Nr 4 p. M – E1 Nr 4 p. M – E2 7. – 8. plass
Tønsberghallen Kamp Nr. Pulje
08:30 104 KS Nr 1 p. KS – 1 Nr 2 p. KS – 2 Kamp om 1 – 4
09:35 105 K – E1 Sola Fredrikstad
10:40 106 K – E1 Larvik Oppsal
11:45 107 MS Nr 1 p. M – S1 Nr 1 p. M – S2 Finale
12:50 108 MS Nr 2 p. M – S1 Nr 2 p. M – S2 3. – 4. plass
13:55 109 MS Nr 3 p. M – S1 Nr 3 p. M – S2 5. – 6. plass
15:00 110 MS Nr 4 p. MS – 1 Nr 4 p. MS – 2 7. – 8. plass
Eikhallen Kamp Nr. Pulje
08:30 111 KS Nr 1 p. KS – 2 Nr 2 p. KS – 1 Kamp om 1 – 4
09:35 112 K – E2 Tertnes Skrim
10:40 113 K – E2 Nordstrand Njård
11:45 114 KS Taper k. 104 Taper k. 111 3. – 4. plass
12:50 115 KS Nr 3 p. K – S1 Nr 3 p. K – S2 5.-6. plass (K2)
13:55 116 KE Nr 2 p. K – E1 Nr 2 p. K – E2 3. – 4. plass
15:00 117 KE Nr 3 p. K – E1 Nr 3 p. K – E2 5. – 6. plass
Semsbyhallen Kamp Nr. Pulje
08:30 118 KS Nr 3 p. K – S1 Nr 3 p. K – S2 5.-6. plass (K1)
09:35 119 J18 Nr 1 p. J18 – 1 Nr 1 p. J18 – 2 Kamp om 1 – 4
10:30 120 J18 Nr 1 p. J18 – 3 Nr 1 p. J18 – 4 Kamp om 1 – 4
11:20 121 J16 Nr 2 p. J16  – 1 Nr 2 p. J16  – 2 3. – 4. plass
12:20 122 KS Vinner k. 104 Vinner k. 111 Finale
13:20 123 J18 Taper k. 119 Taper k. 120 3. – 4. plass
14:20 124 K – E Nr 4 p. K – E1 Nr 4 p. K – E2 7. – 8. plass
Tjømehallen Kamp Nr. Pulje
08:30 125 G18 Nr 3 p. G18 – 1 Nr 3 p. G18 – 2 Kamp om 9-12
09:25 126 G18 Nr 3 p. G18 – 3 Nr 3 p. G18 – 4 Kamp om 9-12
10:20 127 G 16 Nr 4 p. G16 – 1 Nr 4 p. G16 – 2 7. – 8. plass
11:15 128 J 16 Nr 4 p. J16 – 1 Nr 4 p. J16 – 2 7. – 8. plass
12:10 129 G 16 Nr 3 p. G16 – 1 Nr 3 p. G16 – 2 5. – 6. plass
13:05 130 J 16 Nr 3 p. J16 – 1 Nr 3 p. J16 – 2 5. – 6. plass
14:00 131 G18 Vinner k. 125 Vinner k. 126 9. – 10. plass
14:55 132 G18 Taper k. 125 Taper k. 126 11. – 12. plass
Bakkenteigen Kamp Nr. Pulje
08:30 133 J18 Nr 3 p. J18 – 1 Nr 3 p. J18 – 2 Kamp om 9-12
09:25 134 J18 Nr 3 p. J18 – 3 Nr 3 p. J18 – 4 Kamp om 9-12
10:20 135 J18 Nr 2 p. J18 – 1 Nr 2 p. J18 – 2 Kamp om 5 – 8
11:15 136 J18 Nr 2 p. J18 – 3 Nr 2 p. J18 – 4 Kamp om 5 – 8
12:10 137 J18 Vinner k. 133 Vinner k. 134 9. – 10. plass
13:05 138 J18 Taper k. 133 Taper k. 134 11. – 12. plass
14:00 139 J18 Vinner k. 135 Vinner k. 136 5. – 6. plass
14:55 140 J18 Taper k. 135 Taper k. 136 7. – 8. plass